Hissedilebilir Yüzey Fiyatları

Görselde hissedilebilir yüzey fiyatları öne çıkarılan görsel görünmektedir.

Hissedilebilir yüzey fiyatları genel olarak bakıldığında uygulanacak bölge, uygulama yapılacak olan zeminin derecesi, cinsi, uygulama yapılacak bölgenin mevsimsel koşulları ve kullanılması beklenen ya da müşterinin talep ettiği ürün cinsi değişiklik gösterebilmektedir. Müşterilerimizin çoğu bir alan hizmeti almak istedikleri için yani hissedilebilir yüzey zemini uygulatmak isteyen işletmeler veya devlet kurumları bu işi bir miktar araştırarak bizlere ulaştıkları için bazen kendi talepleriyle ve fiyat teklifleri ile gelebilmektedir. 

 

Bu fiyat tekliflerini firma olarak değerlendiriyor, iş ortaklıklarını göz önünde bulundurarak uygulamaya almaya çalışıyoruz. Genel olarak da fiyatlandırmayı tarafımızca profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber bizler sunuyoruz. Bu fiyatlar neye göre belirleniyor? Fiyat belirlerken hangi koşulları öne sürerek net fiyatlar çıkarabiliyoruz? Dilerseniz gelin bir miktar bu konudan bahsedelim.

 

Hissedilebilir Yüzey Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Yazımızın başında da söylemiş olduğumuz gibi hissedilebilir yüzey fiyatları genel olarak bakıldığında uygulama yapılacak bölgenin ve uygulanacak malzemenin derecesine, cinsine ya da adetine göre değişiklik göstermektedir. Bazı bölgeler sadece iç mekan hissedilebilir yüzey uygulaması yaptırmak istediği için daha az maliyet çıkarken bazen bazı uygulamalar tamamen bir mahalle, bir kurumlar arası geçiş ya da tehlikeli noktalarda görme engelli bireylerin dikkat etmesi için istenen yerler olabilmektedir. 

 

Bu ve bunun gibi konularda uzun yılların vermiş olduğu, üreticisi ve satıcısı olmamızın da faydalarını görerek profesyonel ekiplerimiz tarafından fiyatlandırma çalışması yapılmaktadır. Daha detaylandırıcı bir görünüm katabilmek adına dilerseniz gelin bunları listeleyelim.

Görselde hissedilebilir yüzey fiyatları görünmektedir.
Görselde hissedilebilir yüzey fiyatları görünmektedir.

Fiyat teklifini etkileyen faktörler

  • Kullanılacak malzemenin cinsi fiyat belirten bir etmendir.
  • Kullanılacak malzemenin adeti yine fiyat belirleme işleminde personellerimize yardımcı olmaktadır.
  • Uygulama yapılacak zeminin hassasiyet derecesi uygulama yapma esnasında kullanılacak yapıştırıcıdan iş gücüne kadar her şeyi etkilemektedir. Bu nedenle zeminin hassasiyet derecesi fiyat belirlemede oldukça büyük bir rol oynamaktadır.
  • Harcanacak işgücü ve hammadde yine fiyat belirtmede firmamızın öngörerek dikkate aldığı bir maddedir.
  • Uygulama yapılacak yerin tamamen sosyal sorumluluk projesi olup olmaması da yine bizler için bazı durumlarda inisiyatif kullandığımız bir fiyat belirleme maddesidir.

 

Yukarıda görmüş olduğunuz maddeler firmamızın uzun yıllardır kazandığı tecrübeler sayesinde oluşmuş kült maddelerdir. Bu maddeler müşterinin taleplerine göre uygulamanın sosyal sorumluluk projesi olup olmamasına göre ya da yapılabilen tüm indirimler müşteri ile birebir görüşme de aşağı ve yukarı çekilebilmektedir.

 

Sosyal Sorumluluk Projeleri İçin Destek de Bulunuyor Muyuz?

Çok merak edilen sorulardan bir tanesi de sosyal sorumluluk projeleri için hissedilebilir yüzey uygulamalarında destek de bulunuyor muyuz sorusu. Aslına bakılırsa bu soru hem evet cevabını hem de hayır cevabını kendi içerisinde saklamış durumda. Bunun nedeni ise her sektörde olduğu gibi bu alanda da tamamen fırsatçıların olmasından kaynaklıdır diyebiliriz. Görme engelli hissedilebilir yolu, hissedilebilir zeminler ve görme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak tüm ürünler ile ilgili devlet bazı alanlarda bazı işletmelere şartlar koymakta ve zorunluluk getirmektedir. 

 

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı firmalar bunu bizlere sosyal sorumluluk projesi gibi aktarmaya çalışabiliyor. Bu nedenle bu konu ile ilgili müşterilerimizin bir talebi olduğunda firma personellerimiz yeterli tetik yaptıktan sonra hangi indirimleri nasıl ve ne zaman uygulayabileceğimize ait açıklamaları tek tek yapmaktadır diyerek bu konuyu da burada cevaplandırmış olalım.

 

Hisedilebilir Yüzey banner
Görselde Hisedilebilir Yüzey içeriğimize tıklayarak geçiş yapabilmeniz için anlamsal bir banner çalışması görünmektedir.

Detaylı Fiyat Teklifini Öğrenebilmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Detaylı fiyatlandırma teklifi için müşteri temsilcilerimiz sizleri her gün mesai saatleri içerisinde hatta beklemektedir. Kendinize ait olan ya da uygulama yapmanız gereken yerin detaylı bilgilerini öğrendikten sonra hat başında sizleri bekleyen müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Detayları kendilerine iletebilir ve gerekli tüm fiyatlandırma bilgilerini tek ve yetkili ağızdan duyabilirsiniz. Bunun yanı sıra son olarak fiyat dışında merak ettiğiniz internet sitemizin içerisinde bulunan tüm bilgi, belge ve evraklar aklınızda oluşan soru ve sorunlar silmemişse yine müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve merak ettiklerini kolayca sorup çözüme kavuşabilirsiniz.

 

Hissedilebilir yüzey fiyatları ile ilgili ya da herhangi bir nedenden dolayı bizlere ulaşmanın yollarını biliyor musunuz? Bizlere ulaşmak çok kolay. Hemen bulunduğumuz herhangi bir sosyal medya hesaplarımızdan bize mesaj atabilir, mail yoluyla detaylı bilgilendirme yaparak kendinizi aramamıza neden olabilir ya da iletişim numaralarımızdan hemen bizleri arayarak merak ettiklerinizi ve almak istediğiniz fiyat teklifini kolayca elde edebilirsiniz. 

 

Diğer Yazılar